Privileegist

Privileegist. 

 

Elus on vähestel võimalus olla privilegeeritud. Äripäeva lugejana* kuulute kindlalt nende hulka. Privileeg on uus eksklusiivne ostukeskkond, mis avab Teile unikaalsete pakkumiste maailma. Pakkumised on Teie jaoks hoolega valitud ja pandud kokku äriklassile omasel tailor-made-põhimõttel. Nende sisuks on kvaliteet ning kordumatu lisaväärtus, mida saavad nautida üksnes valitud.

Vaadake ja veenduge ise: Privileeg on oma nime väärt.

* Äripäeva lugejateks loetakse eraisikutest tellijaid ja Äripäeva tellinud ettevõtete töötajaid.

 

  • Privileegist on kasu: iga kuu valime Teile välja 10–15 uut eksklusiivset pakkumist. Kuna osa pakkumiste puhul on kogus piiratud, tasub kindel olla, et olete esimeste seas, kelleni need jõuavad. Selleks liituge uudiskirja või meie Facebooki leheküljega
  • Ostmisel küsitakse infot Äripäeva tellimuse kohta – sisestama peab tellija (eraisiku või tööandja) nime. Kui loete Äripäeva töökohas (ettevõte on tellija), on Teil samuti õigus Privileegi pakkumistele.
  • Toote või teenuse eest tasumiseks vajutage nuppu „Tellin”, tehke sobivad valikud ning sisestage vajalik info. Järgmisena kuvatakse maksetoimingu juhised panga kodulehel. Kui makse on tehtud, klõpsake nuppu „Tagasi kaupmehe juurde”. Pärast ostu sooritamist väljastab Privileeg Teile tellimuse kinnituse, millega saate ostetud teenuse või toote lunastada.
  • Pärast ostu sooritamist saadetakse Teile e-posti teel tellimuse kinnitus. Ühtlasi leiate selle oma kontole sisse logides menüüst „Minu tellimused”.
  • Ostu sooritamiseks ei pea olema sisse logitud, konto luuakse ostuprotsessi käigus. Konto vahendusel saate näha oma oste ja vajaduse korral neid tagastada. Saate sisse logida ka oma Facebooki konto kaudu.
  • Kõik Privileegis toodud hinnad on koos käibemaksuga. Kauba müüja väljastab soovi korral arve, kas ettevõttele või eraisikule. 
  • Seda, kuidas tellimuse kinnitus realiseerida, on selgitatud pakkumise tingimustes. Sealt leiate ka ajavahemiku, mille jooksul tellimuse kinnitus realiseerida tuleb.
  • Töötleme Teie isikuandmeid äärmiselt konfidentsiaalselt – vaadake lähemalt kasutustingimustest, kus on fikseeritud ka muud reeglid. Tutvuge nendega kindlasti enne, kui ostu sooritate.
  • Privileegi keskkonda haldab ASiga Äripäev sõlmitud koostöölepingu alusel Kliendi Eelis OÜ (Veerenni 24, D sissepääs, I korrus10135 Tallinn) privileeg@aripaev.ee.
  • Oleme alati huvitatud Privileegi veel paremaks muutmisest. Seetõttu on meie jaoks oluline iga tellija rahulolu ja arvamus. Pakkumiste koostamisel püüame mõelda, mis võiks tellijat huvitada, et tagada talle eriline elamus või toode. Seepärast oleme Teile tänulikud arvamuste eest, mis aitavad kaasa sellele, et tellimine oleks mugav ning pakkumised vastaks Teie huvidele ja ootustele. Ootame tagasisidet e-posti aadressil privileeg@aripaev.ee.

Head ostlemist võrratute pakkumiste maailmas!

Sulge
Toiming ei õnnestunud - süsteemi toimimine on ajutiselt häiritud. Juhul kui näete antud teadet veel kord palun teavitage meid sellest: privileeg@aripaev.ee

Leht laetakse 10 sekundi pärast uuesti