Uudised

 

Uudised, testid ja artiklid:

 

Testisime SmartGrip’R x’tra pööratavat iGRIPi

Privileegi vahendusel müüdava nutitelefoni hoidiku SmartGrip’R x’tra kirjeldus on muljetavaldav. Märsõnad on ihaladusväärsed - saksa kvaliteet, ergonoomiline iminapp-kinnitus, vibratsioonivabadus ja 360 pööratavus. Täpsem info siit.  

Artikkel: oktoober 2013

 

 

 

 

 

Haki MAC noaga juurvilju nagu proff!

Kohviku Wabadus peakokk Raimo Laid õpetab Maci kööginugadega, kuidas hakkida kiiresti ja osavalt köögivilju - porgandit, paprikat, sibulat ja kurki. Täpsem info siit.  

Artikkel: september 2013

 

 

 

 

Kuidas head espressot ära tunda?

Illy kohviekspert ja koolitaja Eduard Puusepp annab nõu, kuidas head espressot ära tunda. Täpsem info siit.  

Artikkel: september 2013

 

 

 

 

 

Kuidas kontrollida auto käsipesu kvaliteeti?

Toome lühidalt välja, millele tuleb pöörata tähelepanu, et hinnata käsipesuna tehtud auto välipesu kvaliteeti. Täpsem info siit.  

Artikkel: august 2013

 

 

 

  

 

Golf – puhas nauding ja sportlik hasart

Kiili vallasekretär Tarko Tuisk avastas golfimängu paari aasta eest. Golfi juures köidab teda ühelt poolt sportlik hasart, teisalt aga võimalus veeta pere ja sõpradega aega kaunis looduses jalutades. Täpsem info siit.  

Artikkel: juuli 2013

 

 

 

SEaLABox kaitseb nutitelefoni nii vee, liiva kui kriimustuste eest

Suvepuhkusele minnes tekib tihti küsimus, kuidas kaitsta oma hinnalist nutitelefoni sporti tehes niiskuse, rannas olles liiva või meres pildistades vee eest. Äripäeva Privileegi pakkumiste hulgas on Rootsi veekindel mobiilikott SEaLABox (pakkumise hind 23.90€ kuni 30.06.2013), mille kasutuskindlust ja võimalusi käisime testimas.  Täpsem info siit.

Test: juuni 2013

Sulge
Toiming ei õnnestunud - süsteemi toimimine on ajutiselt häiritud. Juhul kui näete antud teadet veel kord palun teavitage meid sellest: privileeg@aripaev.ee

Leht laetakse 10 sekundi pärast uuesti